Jdi na obsah Jdi na menu
 


 • ASUS Eee PC 701 - nejlevnější UMPC

  ASUS Eee PC 701

  Na trhu je asi jen málo notebooků, o kterých se hovoří tak moc jako právě o Eee PC. Tento miniaturní notebook si získal mnoho příznivců právě tím, že jde jiným směrem než ostatní notebooky. Za předpokládanou cenu okolo 6500,- Kč bez DPH totiž nabízí nejen vše pro běžnou nenáročnou práci, ale i vysokou mobilitu a miniaturní rozměry.

 • Notebooky Představení | 19.11.2007 07:00

  Lenovo 3000 N200 - notebook šestkrát jinak

  Lenovo N200

  Modelová řada N od Lenova obsahuje sice jedině notebooky s názvem N200, ale škála výbavy je tak široká, že si může vybrat každý, kdo si hlídá cenu a notebook chce spíše na doma než do kanceláře. Nabídka začíná u jednoduchého modelu s procesorem Celeron M a integrovanou grafikou a končí u středně výkonné sestavy s Core 2 Duo a dedikovanou grafikou od NVIDIA. Cenové rozpětí začíná na necelých 14 000 korunách (bez DPH) a končí až téměř u 30 000.

 • Notebooky PR | 19.11.2007 06:59

  Notebooky ASUS řady U - nový stupeň počítačové estetiky

  Asus U6

  Notebooky ASUS jsou známy po celém světě nejen svoji funkčností a dokonalou hardwarovou i softwarovou výbavou, ale také svým výjimečným designem. ASUS, přední výrobce vysoce výkonných přenosných počítačů, potvrzuje svoji pověst tvůrce nevšedního inovativního designu vydáním nových notebooků série U. Patří mezi ně cenami ověnčený model U1, stylová U3 a model U6, který upoutá všeobecnou pozornost svým leskem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář